Mô đun số E2-32DI24-D Red lion - EtherTRAK-2 I/O Module Red lion - Sixnet vietnam
Mô tả:
EtherTRAK-2 I/O Module-32 24V Digital Inputs
Chia sẻ:
Số lượng
Yêu cầu gọi lại
số điện thoại
Module ngõ vào và ngõ ra số Sixnet Red lion E2-32DI24-D
Specifications
Discrete Input Channels
Đại lý Red Lion Việt Nam | Red Lion Vietnam | Redlion - USA
  • Voltage range: 10 – 30 VDC
  • Input Polarity: Sourcing
  • Guaranteed ON voltage: 9 VDC
  • Guaranteed OFF voltage: 5.0 VDC
  • Guaranteed OFF current: 2 mA DC
  • Input resistance: 10 Kohms
  • Input current (@ 24 VDC) 3 mA
  • Input Protection: High Impedance with overvoltage protection
  • Channel 1 in high-speed mode has 150V isolation (terminals 43 and 44)
  • Filtered ON/OFF delay: 25 ms (20 Hz. max. counting rate)
  • Fastest response: 1 ms (400 Hz. max. counting rate)